Uložte si datum a zúčastněte se Refrigerant Week 2018

Refrigerant-Week-2018_Visual webnews 738x415 Přiveďme přechod na nová chladiva do reality

- 13. září 2018 Podle Danfoss Cooling

V loňském roce firma Danfoss poprvé představila Refrigerant Week s ambicí pomoct Vám a dalším odborníkům v HVAC-R se více seznámit s novými chladivy, seznámit se s nejnovějšími předpisy a sdílet Vaše zkušenosti s dalšími odborníky.
Byl to týden plný zajímavých akcí týkajících se chlazení a základních znalostí. Víceméně, přechod stále pokračuje.

Staňte se expertem budoucnosti

Toto je důvod, proč bychom Vás rádi pozvali na Refrigerant Week 2018j, který se koná od 24. do 28. září. V letošním roce vycházíme ze zkušeností z loňského Refrigerant Week a díky tomu jsme připravili řadu on-line a offline školení a nástroje, které vám pomohou získat další znalosti o nových chladivech a pokročit tak o další úroveň. Je to více méně stejný koncept - ale s širším a hlubším záběrem.

Pokračujte dále v poznávání 
 
Budete mít opět příležitost seznámit se s oblíbenými koncepty CoolSchool a CoolTools v Refrigerant Transition Center. Dobrou zprávou je, že tyto koncepty jsou k dispozici po celý rok, tak proč čekat na konec září, abyste se dozvěděli více o nových chladivech?
• CoolSchool je online vzdělávací místo s Danfoss výukovými programy pro chladiva.
• CoolTools je online knihovna s cennými zdroji, tj. softwarem pro specifikace, aplikacemi a brožurami.

Uložte si datum a zúčastněte se 

Uložte si prosím datum akce 24. do 28. září a připravte se na týden s novými školeními, nástroji a řešeními.  Přiveďme přechod na nová chladiva do reality. Společně.

 

 

Buďte sociální Zapojte se

Chcete být s námi v kontaktu?

Poznejte nás a zapojte se do konverzace