Nová aplikace TXV Superheat Tuner pomáhá montážníkům šetřit peníze svých zákazníků

shtuner_web-banner V Danfossu jsme si stanovili za cíl maximální podporu našich zákazníků nástroji a znalostmi, které potřebují, aby svou práci zvládli správně a rychle. Jsme s nimi na každém kroku jejich cesty a dbáme na to, aby byli schopni poskytnout nejlepší možné služby svým zákazníkům a vytvářet tak dlouhodobé obchodní vztahy.

- 12. listopadu 2018 Podle Danfoss Cooling

S potěšením Vám oznamujeme, že jsme pro Vás uvolnili novou aplikaci, TXV Superheat Tuner, zatím nejnovější v dlouhé řadě digitálních podpůrných nástrojů, známých jako Danfoss CoolApps. Všechny jsou přístupné přímo z  Vašeho chytrého telefonu. 

S TXV Superheat Tuner můžete čas odhadování a nastavování správného přehřátí zkrátit z několika hodin na 15 minut. S touto aplikací v ruce budete schopni optimalizovat přehřátí jednou či dvěma úpravami na většině termostatických expanzních ventilů.

TXV Superheat Tuner má velmi jednoduché použití. Vložíte několik základních informací o systému, na kterém pracujete, a aplikace Vám poskytne informace k nastavení konkrétního ventilu. Za použití těchto informací může servisní technik zvýšit energetickou účinnost systému daleko nad běžné meze, a tím snížit svému zákazníkovi měsíční účet za energii.

TXV Superheat Tuner využívá řadu pokročilých algoritmů k doporučení optimálního nastavení. Tyto algoritmy, vyvinuté několika z našich nejlepších inženýrů, berou v úvahu četné faktory přesahující základní charakteristiky každého ventilu.

Ty tam jsou doby nastavování přehřátí metodou pokus omyl. TXV Superheat Tuner pomáhá servisním technikům nastavit přehřátí správně od samého počátku, šetří čas a poskytuje lepší výsledky.

 

Coolselector®2 - Profesionální výběr a výpočet

Přední software na trhu pro všechny profesionály z oblasti chlazení. Coolselector®2 nabízí výpočet a výběr komerčních i průmyslových součástí a je intuitivní a snadno použitelný. Program můžete používat i na cestách, protože funguje offline i online.

Chcete získat další informace?

Jsou pro vás uvedené informace zajímavé? Přáli byste si získat další informace? Kontaktujte nás! Zašlete nám e-mail a jeden z našich odborníků ve společnosti Danfoss vás bude co nejdříve kontaktovat.

 

Buďte sociální Zapojte se

Chcete být s námi v kontaktu?

Poznejte nás a zapojte se do konverzace