Světová série Danfoss CO₂ školení dorazila do východní Evropy!

Intranet photo news Specializované školení společnosti Danfoss na CO₂ chladící systémy se uskutečnilo také v regionu východní Evropy (dále EER): ve Slovinsku a v Polsku. Pro zákazníky společnosti Danfoss Chlazení, konečné uživatele a odborníky v chlazení, se jednalo o jedinečnou příležitost, zúčastnit se interaktivních a praktických školení, a to hned po turné po Francii a Španělsku. Tímto se stal během května a června region EER součástí celosvětového Danfoss CO₂ programu vzdělávání.

- 18. července 2018 Podle DANFOSS COOLING

Více než 354 účastníků se zúčastnilo Danfoss CO₂ školení na dvou místech: v Danfoss Slovinsko a v Danfoss Polsko.

Prvních 8 školících dnů EER se uskutečnilo ve slovinském závodě Danfoss Trata, kde se naši zákazníci zúčastnili nejen teoretických, ale i praktických školení v interaktivním školícím modulů, kde se dozvěděli více o technologiích CO₂ a nejnovějších trendech v oblasti chlazení. Jednotka pro praktické školení se následně přesunula do dalšího místa EER, do závodu Danfoss Grodzisk Mazowiecki v Polsku, a to na dalších 9 školících dnů.

Odborníci společnosti Danfoss Chlazení z EER, kteří pořádali toto školení, představili našim důležitým zákazníkům, projektantům a jejich partnerům, ale také koncovým uživatelům a instalačním firmám zařízení a komponenty pro CO₂ systémy. Cílem školení bylo porozumění CO₂ systémům a jejich řešení, které zahrnují jednoduché systémy s by-passem a stejně tak složitější řešení s paralelní kompresí s nebo bez zpětného získávání tepla. Součástí školení byl také úvod do našeho nového systému Multi Ejector Solution ™, který může zvýšit energetickou účinnost systémů až o 20% v nejteplejších dnech v roce. Toto řešení umožňuje použití transkritických systémů CO₂ v mnohem tvrdších, teplejších klimatických podmínkách.

 

Toto školení bylo pro nás velmi důležité a naše očekávání byla překročena – školení se zúčastnilo více než 350 účastníků, a to během 17 dní školení a interaktivních diskuzí. A co je nejdůležitější, účastníci hodnotili toto školení jako jedno z nejpřínosnějších, které kdy zažili a chtějí, aby se opakovalo!

Pro lepší připravenost na budoucnost přírodních chladiv účastníci získali ucelený balíček : znalosti o perspektivě CO₂  a nejnovější informace o trendech v průmyslu, odborné materiály a užitečné dárky.

V současné době mobilní jednotka CO₂ pro praktické školení pokračuje ve World Tour v roce 2018.

 

 

Buďte sociální Zapojte se

Chcete být s námi v kontaktu?

Poznejte nás a zapojte se do konverzace