Týden chladiv - shrnutí

Czech

 

18.-22. září se # odborníků v oboru chlazení zúčastnilo Týdne chladiv pořádaného společností Danfoss. Během pěti dnů plných celosvětových i lokálních webinářů a školení bylo snahou rozšířit povědomí o nových chladivech a jejich vlivu na globální klima.

Odborníci společnosti Danfoss se podělili o znalosti v oblasti chladiv a ukázali řešení, která vytvářejí propojení mezi globálními směrnicemi do roku 2030 a současnými i budoucími instalacemi. Zároveň informovali o celosvětových strategiích a tendencích v oblasti chladiv, o nařízeních, důsledcích nedostatku chladiv, čímž měli možnost přinést účastníkům inspiraci pro předvídání a plánování budoucnosti.

Cooling team děkuje všem odborníkům, kteří se účastnili online školení a věnovali pozornost naší globální iniciativě.  Webináře jsme nahráli a vložili na kanál YouTube. Můžete si je poslechnout kliknutím na odkaz.

Týden chladiv je u konce! V společnosti Danfoss jsme nicméně otevřeni a připraveni poskytnout vám veškeré potřebné znalosti, údaje a informace pro rozvoj vašich obchodních příležitostí i vaší odbornosti. Navštivte naši webovou stránku, kde si můžete stáhnout užitečné brožury, nástroje, kontaktovat techniky, resp. nám poslat vaše dotazy. Pojďme společně rozvinout naše cenné partnerství.

 

- 12. září 2017 Podle Danfoss Cooling

 

 

Buďte sociální Zapojte se

Chcete být s námi v kontaktu?

Poznejte nás a zapojte se do konverzace