Týden chladiv - shrnutí
odborníků v oboru chlazení se zúčastnilo Týdne chladiv

Polish 18.-22. září se # odborníků v oboru chlazení zúčastnilo Týdne chladiv pořádaného společností Danfoss. Během pěti dnů plných celosvětových i lokálních webinářů a školení bylo snahou rozšířit povědomí o nových chladivech a jejich vlivu na globální klima.

- 28. září 2017 Podle Danfoss Cooling

Odborníci společnosti Danfoss se podělili o znalosti v oblasti chladiv a ukázali řešení, která vytvářejí propojení mezi globálními směrnicemi do roku 2030 a současnými i budoucími instalacemi. Zároveň informovali o celosvětových strategiích a tendencích v oblasti chladiv, o nařízeních, důsledcích nedostatku chladiv, čímž měli možnost přinést účastníkům inspiraci pro předvídání a plánování budoucnosti.

Cooling team děkuje všem odborníkům, kteří se účastnili online školení a věnovali pozornost naší globální iniciativě. Webináře jsme nahráli a vložili na kanál YouTube. Můžete si je poslechnout kliknutím na odkaz.

Týden chladiv je u konce! V společnosti Danfoss jsme nicméně otevřeni a připraveni poskytnout vám veškeré potřebné znalosti, údaje a informace pro rozvoj vašich obchodních příležitostí i vaší odbornosti. Navštivte naši webovou stránku, kde si můžete stáhnout užitečné brožury, nástroje, kontaktovat techniky, resp. nám poslat vaše dotazy. Pojďme společně rozvinout naše cenné partnerství.

 

Chcete získat další informace?

Jsou pro vás uvedené informace zajímavé? Přáli byste si získat další informace? Kontaktujte nás! Zašlete nám e-mail a jeden z našich odborníků ve společnosti Danfoss vás bude co nejdříve kontaktovat.

 

Buďte sociální Zapojte se

Chcete být s námi v kontaktu?

Poznejte nás a zapojte se do konverzace