Překalibrujte svůj pohled na detekci plynů v průmyslovém chlazení

premium-duplex_two-sensors_front_1120x747 Jako jeden z předních světových inovátorů v průmyslovém chlazení, Vám Danfoss s potěšením představuje novou řadu pevných detektorů plynů pro aplikace průmyslového chlazení. Nové digitální detektory plynu jsou nejen spolehlivé a přesné, ale práce s nimi je také mnohem jednodušší a intuitivnější, a to od specifikace až po dlouhodobou obsluhu.

- 8. srpna 2018 Podle Danfoss Cooling

Další generace detekce plynu - technologie Plug-and-play

Další generace detektorů plynů Danfoss je založena na digitální platformě, která poskytuje více komunikačních a integračních možností pro zvýšení spolehlivosti při provozu a zahrnuje jednoduché postupy kalibrace a údržby, které umožňují vysokou efektivitu servisu a také dodržování předpisů.

Navíc, intuitivní uživatelské rozhraní zajišťuje vysokou míru přesnosti, při zjednodušení práce obsluhy, které minimalizuje riziko chyb během provozu, nastavení a kalibrace. Výrobní portfolio detektorů zahrnuje základní modely až po modely určené pro těžký provoz, které používají technologii senzorů pro specifická chladiva, aplikace a bezpečnostní podmínky Vašeho chladicího systému.

 

basic_one-sensor_one-buzz-ligh-front_1120x747

Snadná konfigurace a instalace

Analogové nebo RS485 Modbus připojení umožňuje snadnou komunikaci s centrálním systémem. Jsou k dispozici samostatné jednotky detekce plynů, které mají integrované relé a mohou být připojeny k externím systémům, kdy aktivují přímo poplašné zařízení.

K vytvoření silného plug and play řešení, jsou všechny jednotky detekce úniku plynů z výroby přednastaveny tak, aby odpovídaly danému chladivu a doporučenému nastavení PPM jednotek.

Snadná kalibrace a údržba

Pro větší zjednodušení kalibračního procesu, má nová řada jednotek Danfoss pro detekci plynu integrovaný kalibrační postup. Kalibrační proces již nevyžaduje potenciometry a multimetry, což výrazně zjednodušuje celý proces, zkracuje čas pro kalibraci a snižuje riziko výskytu chyb. Pro jednoduchý servis, údržbu a náhradu všech typů sensorů jsou všechny sensory z výroby předkalibrované a certifikované.

 

heavy-duty_front_1120x747

Zvýšení spolehlivosti provozu a efektivity údržby

Několik servisních prvků podporují optimalizaci plánování údržby, jako je např. servisní upozornění -  na jednotce, v regulátoru nebo na obou zařízeních – tak aby byl zobrazen požadavek na servis. Speciální PC nástroj poskytuje přehled o tom, zda každá jednotka detekce plynů funguje a stejně tak generuje zprávy o kalibraci pro dokumentaci o bezpečnosti a postupech.

Portfolio Danfoss detektorů plynů umožňuje dodržování předpisů a norem EN 378: 2016, ISO 5149: 2014, IIAR 2-2017 a ASHRAE 15: 2016 přičemž poskytuje úplnou bezpečnost a obsahuje snadno použitelné funkce.

Pro získání více informací, jak nové řešení s digitální detekcí plynu může maximalizovat bezpečnost, ochranu osob, výrobu a zařízení, navštivte prosím GDIR.danfoss.com.

 

 

Buďte sociální Zapojte se

Chcete být s námi v kontaktu?

Poznejte nás a zapojte se do konverzace