Nástroje a informace k chladivům. Refrigerant week 2017. Poznačte si toto datum!

22121_Refrigerant-Week_NewsletterVisual_700x350_1 September 18-22, let's bring the latest refrigerant transition down to earth

- 4. srpna 2017 Podle Danfoss Cooling

"Chladiva se v našem průmyslovém odvětví v současné době rapidně vyvíjí. Globální dohody i lokální nařízení nedávno prošly změnami a často může být obtížné plně si uvědomit dopad těchto změn a vyhovět novým pravidlům. Nová syntetická chladiva a mnohé přírodní alternativy dokáží nicméně přesvědčit, že jsou jak v souladu s nařízeními, tak užitečné pro Vás i koncového uživatele.


Náš specializovaný tým expertů na chladiva dal dohromady několik materiálů, které Vám pomůžou porozumět výše zmíněným změnám a jejich dopadům, a odhalit jasnou cestu dál."

 

Coolselector®2 - Profesionální výběr a výpočet

Přední software na trhu pro všechny profesionály z oblasti chlazení. Coolselector®2 nabízí výpočet a výběr komerčních i průmyslových součástí a je intuitivní a snadno použitelný. Program můžete používat i na cestách, protože funguje offline i online.

Chcete získat další informace?

Jsou pro vás uvedené informace zajímavé? Přáli byste si získat další informace? Kontaktujte nás! Zašlete nám e-mail a jeden z našich odborníků ve společnosti Danfoss vás bude co nejdříve kontaktovat.

 

Buďte sociální Zapojte se

Chcete být s námi v kontaktu?

Poznejte nás a zapojte se do konverzace