Danfoss ADAP-KOOL® System Manager rozšiřuje produktovou řadu o dva nové produkty

AK-SM 810_800 Danfoss s potěšením uvádí dva nové přírůstky do ADAP-KOOL® řady System Managerů: AK-SM800AL, speciální alarm logger, který je jako příslušenství snadno použitelný pro System Managery a System Manager AK-SM810, který je cenově dostupný pro aplikace menších obchodů.

- 6. srpna 2018 Podle Danfoss Cooling

Se zavedením AK-SM800AL Alarm Logger a managerem AK-SM810 pro menší obchody, je používáním Danfoss ADAP-KOOL® možné koordinovat celkovou optimalizaci, zaznamenávat data a monitorovat alarmy. Tím se stává nejen schůdným řešením pro aplikace v menších obchodech, ale také přináší vysokou úroveň uživatelsky přívětivého a jednoduchého použití.

AK-SM800AL Alarm Logger

AK-SM 800AL Alarm Logger doplňuje řadu Danfoss System managerů řady 800 a nabízí řešení, které poskytuje přístup k alarmům a je v interakci s řídícími prvky systému. Danfoss AK-SM 800AL obsahuje SVGA 800x600 dotykový displej, pro nastavení  v nejjednodušších krocích a rovněž nabízí příjemné uživatelské prostředí.

AK-SM 800AL Alarm Logger sleduje zařízení obchodu a poskytuje okamžité upozornění na alarmy v kterékoliv části připojeného řídícího systému. Alarm Logger nabízí také další funkce jako lokální hlásič a poplachové relé, které poskytují obsluze úplný přehled za všech okolností.

AK-SM810 System Manager

AK-SM810 System Manager je cenově dostupným, ale velmi efektivním řešením pro maloobchodní řetězce a obchody s potravinami. Pro požadavky při provozu obchodů maloobchodního formátu, obsahuje veškeré prvky Danfoss System Managerů řady 800, to znamená, že AK-SM810 má všechny funkce a nástroje potřebné k plnému pokrytí těchto aplikací - od řízení chladicího systému k jeho monitorování.

Uživatelé mohou zobrazovat a analyzovat data shromážděná díky AK-SM810, a to pomocí několika nástrojů poskytovaných společností Danfoss, včetně mobilních aplikací SiteService, nástroje pro vzdálenou správu RMT a StoreView Desktop aplikace. Každý nástroj byl testován ve stovkách aplikacích a je kompatibilní se všemi produkty řady System Managerů 800. AK-SM 810 poskytuje také přístup do velmi ceněnného nástroje pro monitorování a analýzu produktů dostupných přes Danfoss Enterprise Services.

„Zavedení těchto skvělých nových přírůstků do naší produktové řady Systémových Managerů AK-SM 800, je důkazem naší snahy o neustálé zlepšování našeho portfolia“, říká James Knudsen, ředitel North America Segment Marketing, Food Retail. Pokračuje „Produkt AK-SM810 Small Store nám otevírá prostor s cenově dostupným, avšak plnohodnotným řešením pro širokou škálu obchodů maloobchodního formátu. AK-SM600AL Alarm Logger, s jeho jednoduchým, ale výkonným dotykovým rozhraním poskytuje obsluze důležité informace o stavu a výstrahách v řídícím systému obchodu, aniž by se museli stát odborníky na chlazení“.

Danfoss System Manager - mozek Smart Store

Danfoss System Manager umožňuje bezproblémovou integraci chlazení a HVAC. Je navržen speciálně pro aplikace prodejen maloobchodního formátu, kdy System Manager poskytuje všechny funkce a nástroje pro kontrolu, maximální spolehlivost a vysokou energetickou účinnost provozu. Jsou přístupné z jakéhokoli zařízení, kdy System Manager nabízí 100% dostupnost dálkové správy či ovládání na místě.

Pro více informací kontaktujte prosím:

Henrik Jensen, produktový manažer, systémová integrace.  E-mail: Henrik.Jensen@danfoss.com

 

 

Buďte sociální Zapojte se

Chcete být s námi v kontaktu?

Poznejte nás a zapojte se do konverzace