80 let a stále silnější

RT_News_Letter spínač Danfoss RT nadále hraje důležitou roli na trhu pro řízení tlaku a teploty

- 15. prosince 2017 Podle DANFOSS COOLING

V roce 1937 byla ledová kostka ve studeném nápoji raritou a opravdovým požitkem. Dnes je luxus ledové kostky obvyklý díky zdokonalení chladící technologie a regulaci teploty a tlaku během posledních 80 let. Spínač Danfoss RT byl vždy součástí tohoto zrychleného vývoje a letos oslavuje své 80. narozeniny. Danfoss spínač RT je oblíbený v mnoha průmyslových, mořských a chladicích aplikacích.

"Je úžasné, jak důmyslný vynález obsažený v tak jednoduchém designu může mít takový dlouhodobý dopad na průmyslový rozvoj. V roce 1937, kdy zakladatel společnosti Danfoss navrhl a vyrobil první RT spínač, měl podporovat začátky automatického ovládání topných a chladicích systémů a neměl tušení, že jeho vynález bude ještě vzkvétat v 21. století. Výhledy na příští léta ukazují, že bude stále existovat trh pro spínače RT navzdory pokračujícímu vzniku nových technologií , "říká produktový manažer Krzysztof Lech.

Od prvního dne je spínač Danfoss RT instalován v různých aplikacích jako bezpečné a bezchybové řešení a poskytuje delší životnost než jakékoliv jiné řešení. Robustní spínač je k dispozici v téměř 100 variantách, s teplotami od -60 ° C do 300 ° C a tlaky od -1 do 30 barů.

 

 

Buďte sociální Zapojte se

Chcete být s námi v kontaktu?

Poznejte nás a zapojte se do konverzace