Rychlá modernizace pro maximální provozní dobu výtahu

Elevator

Komfortní život seniorů v bloku bytů v Saltcoats ve Skotsku byl nedávno narušen nefunkčním výtahem. Společnost Northern Industrial, vedoucí specialista Danfoss Drives na výtahy v oblasti, byla vyzvána k vyřešení problému, což bylo obzvláště akutní, protože mnozí z obyvatel zjistili, že je obtížné nebo dokonce nemožné opustit budovu bez použití výtahu.

- 28. července 2017 Podle Danfoss Drives

 Když inženýři z Northern Industrial dorazili do bytů Saltcoats, zjistili, že problém byl v tom, že pohon motoru výtahu selhal a že to byl typ, který byl opravdu zastaralý. Bez náhradních dílů k opravě může být vrácení výtahu do provozu dlouhou a nákladnou záležitostí.

VLT® Lift Drive LD 302

K řešení tohoto společného problému se staršími instalacemi výtahů společnost Danfoss představila svůj VLT® Lift Drive. Tento frekvenční měnič byl od počátku navržen tak, aby byl snadno instalovatelný a nastavitelný ve výtahových aplikacích a byl kompatibilní s téměř jakýmkoliv typem systému řízení výtahu.

Ideální volba pro modernizaci

Frekvenční měnič Danfoss se může pochlubit otevřenou architekturou s jednoduchou strukturou menu napsanou v jednoduchém, snadno srozumitelném jazyce. Tyto faktory z něj činily ideální volbu pro inženýry z Northern Industrial jako náhradu za starý měnič, který selhal v bytech Saltcoats.

Montáž jednotky Danfoss VLT® Lift Drive se ukázala jako přímá, jak bylo očekáváno, a po instalaci bylo zjištěno, že poskytuje mnohem hladší jízdu než stará jednotka, kterou nahradil. Provoz byl také mnohem tišší - což je vždy bonus v obytných budovách.

Šetří čas i peníze

Po dokončení rekonstrukce Ben Fordham, inženýr z Northern Industrial, který měnič instaloval, vysvětlil: "Montáž nového měniče Danfoss byla snadná a rychlá práce, protože systém pro nastavení měničů a dokumentace používá odbornou terminologii výtahu. Kromě toho dedikovaná konstrukce měniče pro výtahy usnadnila konfiguraci, což znamenalo, že jsme nemuseli nahradit celé řízení, a to nám ušetřilo hodně času a peněz. "

Není čas na prostoje

Výtahy poskytují základní služby v obytných, zdravotnických, obchodních a výrobních objektech, takže když se porouchají, existují obrovské tlaky na inženýry, aby je co nejdříve opravili. Použitím měničů navržených pro výtahy společnost Danfoss nabízí jednoduché řešení tohoto občasného a nákladného problému. Měnič Danfoss VLT® Lift Drive vyžaduje minimální přizpůsobení a ušetří tisíce liber co se týče oprav - nemluvě o nabídce rychlé a snadné instalace, která zaručuje, že výtah bude v nejkratším možném čase uveden do provozu!

 

 

Buďte sociální Zapojte se

Chcete být s námi v kontaktu?

Poznejte nás a zapojte se do konverzace